بابام سرماخورد گفت تک خوردی نکرده باشم به منم داد. منم هیچی نخوندم بوده ام جغرافی و جغرافی از غول بی شاخ و دم هم بد تر ه. دایی مارو برد بیرون شهر افطار کردم. بعد هم رفتم امتحان دادم از کل درس فقط یک دور الکی خونده بودم الکی. اونم با حالت خواب الود. رفتم سر کلاس همش تو دلم  میگفتم غش کنم امتحان ندم. اصن نا نداشتم.ولی با کمال تعجیب امتحانو خوب دادم. صفحه ی اول کلا خوب نوشتم چون هم یا جای خالی یا صحیح غلط بود:// اینارم اشتب بزنم؟! 5 نمره رو میگیرم تا اینجا. صفحه ی دوم هم تو 4 تا سوال مشکل داشتم از خودم چرتو پ رت نوشتم که تقریبا درست بود اگه معلم وجدان داشته باشه نمره میده :// در کل زیر 17 نمیشم همین کافیه چون نشستم فقط استان و 5 درس اول رو خوندم که 10 بشم نیفتم.

رفتیم دکتر هم گفت امپول میزنی؟ گفت نهههههههه!!! و من همچنان گلوم میخاره:/ نمیخاره ولی حالت خاریدن داره و التهاب داره. فقط این سرما خوردگی رو کم داشتیم.

مامانم و ابجیم ساعت 11 و نیم میرن دو برمیگردن جلسه هست خونه ی یکی از فامیلای مامانیم. هییییع. نمیدونم چرا یهو اینو گفتم:/

بیخیال.

متوجه گشته که امار خرابه همش صفره

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

فروشگاه بانه | خرید لوازم خانگی از بانه | فروش اینترنتی بانه +Z باران Angela صنايع ماشين سازي مسائلي آموزش بورس پروا_ نه! ویسپر