یکشنبه رو بهتره نگم فقط در همین حد که من برای چیزی که حقمه عذر خواهی نمیکنم و برام مهم نیست که میخاد کل ادمای زمین بام حرف نزنن با بزنن. 

دوشنبه هم رفتم خونه ی بی بی یک طرح انتخاب کردم درسته خیلی رو مخه و حالم ازش به هم میخوره ولی دیروز بم کمک کرد چون من به شدت ادم دودل هستم که کار نمیکنم ولی اون موقع کار کردم. ولی تا برگشتم خونه دیگه کار نکردم

شه شنبه هم امروز مناظر دوره کرد طراحی بقیه اجزای صورتو یاد داد و مداد رنگی باید بدم بعد هم رفتیم خونه ی مامان بزرگم سفره داشتند و دایی گفت چرا زن دایی فاطمه رو نگفته بیاد و داشتم به این فکر میکردم که سارا با اینکه فامیل دورتریه از کوثر بیشتر دیدمش!

همین حوصله ندارم زیاد مداد رنگی تموم شه فقط یک نفس راحت بکشم

آه یک چیز دیگه یکی از همین روزا هم این رییس جمهور بیکارمون اومده بود محلمون و  فقط سه ایستگاه از مترو رو باز کرد  که تازه میگن امنیتشو تایید نمیکنن هوا کشم نداره ولی ابجیم باش میره دانشگاه حداقل دیروز رفت خخخ ! وای اگه بدونید اینجا پر مامور پامور شده بود یک عالمه صندلی مندلی و چرت و پرت اصن ته بلوار که همیشه خلوووووووووووته شلوغ شده بود! خخ همین محل خونمونم لو رفت:/ وای فک کن اگه دوربنی داشتم و عضو ایسنا بودم 

نظرتونو در مورد اهنگم بگید لفطا:( خیلی این تنها و در راه من الن والکر رو دوست دااارم

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سرگرمی ها مامان پز ترمه ارائه مطالب در مورد صنعت ماشین سازی و تلفن همراه Tarence آموزش شطرنج | رضا عبداله زاده خدمات انلاین آچاره عشق شیرین پارسی هفت آسمان دریا دکوراسیون داخلی