همش گرفتم خوابیدم حالم دیگه داشت بد میشد کل شب همش بیدار شدم سردرد داشتم از حونه بدم میاد تو خونه نمیتونم کار کنم هیچ کس هم به حرفم گوش نمیده!  ولی خدایی کجا برم کار کنم؟!  تا وسایلمو پهن میکنم زنگ میزنه میگه برگرد خونه!  فقط چون دخترم شب نمیشه بیروم باشم:/

بعد هم بابام منو برد بیرون گفت حرفاتو بزن ولی باز نگفتم واقعا نمیدونم چرا نگفتم شاید گفتم دوروز دیگه میره مم کار خودمو میکنم فقط کار کردنمو گفتم اونم گفت اگه جای خوبی بود و دور نبود باشه.  که فک نکنم این دو در کنار علاقم کلا وجود داشته باشه.  قطعا یا میگن نمیتونیم اعتماد کنیم یا میگن دوره. با این حال نه نگفت حداقل فعلا. به مامان هر بار گفتم گفت بشیم تو خونه کار کن(کارایی که توخونه میشه کرد  مثل همین کارایی که خودش میکنه) من کارای مدرسم مونده چون نمیتونم تو خونه انجامشون بدم چی میگه واقعا؟! 

فک کنم یک درصدم گوش نمیده کلا چی میگم. 

زنگ اول عربی گفت ترجمت ناقصه گفتم خانم کامل بود!  گفت فردا بیار ببینم:/ بعد من دیدم لای کتاب ریاضیه ولی نشونش ندادم, نشستم خط به خط چ کردم اخر در اومد خط اخر رو ننوشته بودم برا همین گفته بود ناقص:/// اخه یک خط؟!  لنتی دیگه از کجا فهمیدی! سه ساعت پاک کردم از اول نوشتم  تا اون یک خط جا شه چون ته اخرین جملم تیک زده بود. 

زنگ دوم تاریخ کنفرانس دادم خوشک میاد خسچکس گوش نمیداد و با خیار راحت هر چرت و پرنس دلم خاست گفتم و نمره کاملو گرفتم فک کنم خودشک گوش نمیداد! 

زنگ سوم ریاضی پودمان چهار سه نمره دیگش با تخته ای کامل گرفتم

زنگ چهارم خوش نویسی و یکم خودکار انجام دادم و بچه, ها کلی ایراد گرفتن گفتن همشو یک جور زدی مثلا پیشونی این وری میزدی و.  معلمه اصلا اینارو نگفت! واقعا بم نگفت فقط رفتم بش گفتم کدوم ولی بزنم گفت این وری منم همشو اون وری زدم:/// حتی اصن موقع توضیح دادنش هم اینا رو نگفت:// تو اینترنت هم من چیز خاصی 

واقعا حوصله مداد رنگی, رو ندارم,  اگه فردا تموم نشه قبل کلاس واقعا اون کارو میکنم دیگه تحملشو ندارم واقعا خیلی خستم همش کار کار عذاب وجدان کار کار فشار فشار من کلا کند کار میکنم تو خونه هم باشه الفاجعه

از مداد رنگی خودکار سیاه قلم کلا از طراحی و نقاشی متنفرم خو؟! نمیدونم چرا واقعت اومدم گرافیک

فقط میخوام یکم نفس بکشم اجازه هست؟! 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

با نینوا پوشاک empty مدیریت واردات و صادرات آلفا 3 Diego مرجع خرید فالوور اینستاگرام ایرانی و واقعی آموزش روانشناسی چاپ سیلک سایان آشپزی آسان پز