من دیگه رقیه رو نادیده میگیرم مهم نی دیوار دیواره دیگه خیلی پرو شده. 

زهرا اومد خونمون. ابجی اولیم. 

کمی وکیل خیابانی خوندم. 

چند لیست از کتابایی که قراره بخرم از نمایشگاه رو در اوردم

با کمال پرویی نشستم فیلم دیدم. 

بعد داشتم حرص میخوردم که زهرا هم دانشجویه!  اونم میتونست بن بگیره!  اخرین سال دامشجوییشه خودشم گفت که من کنتب نمیگیرم میتونستم از بنش استفاده کنم و کتابای بیشتر بگیرم. 

بعد از سه هزار صفحه ای که قرار بود بخونم در طول سه ماه اول سال سال حدودا 1000 صفحشو خوندم و خوشحالم. از این بابت

بعد هم الان داره بارون میاد

دقت کردید هر سال یک اتفاق میفته و اتفاق سال گذشته نادیده و فراموش میشه!  الان همه ی خسارت دیده های پلاسکو مغازه دارن؟! خسارتشونو گرفتن؟!  الان وضعیت زه زده چجوره؟!  خوب پیش میره؟!  امیدوارم بعد از کمک رسانی به سیل زده ها بعد دوروز اینا هم به بالاییا ملحق نشن. 

یادم رفت چی میخاستم بگم! 

هیچی بعد دو هفته هم روبیکارو باز کردم میخاستم یکم اعصابم اروم بشه که شد دیدن و خوندن پیاماش تو گروه هم حالمو خوب میکنه حتی اگه مخاطبشان من نباشم. 

پیامای بقیه رم اجبارا دیدم! همین جوری زدم رفت. نخوندم چی نوشتن فقط یکی رو خوندم. 

بعد هم خندوانه. منتخب دیدم خیلی دلم برای خند تنگ ده بود خیلی خندیدم این سیما اومده بود خیلی دوسش دارم خیلیی عالی بود اصن. 

چقدر دلم خندوانه میخاست چرا نه قاچ میدیدم نه منتخب؟!  چون داشتم مثل خر مداد رنگی کار میکردم. 

ی چی اروم یکم دوباره کله شقی کردم. چهارشنبه دوبار دو جور مختلف نمیدونم چرا هیچوقت درست نمیشه؟! 

دوشنبه هم که ننوشته بودم بدمینتون بازی کردم با نازی خیلی خوش گذشت خیلی خندیدیم ینی با کل اکیپ ولی اخر سر منو نازی موندیم بعد هم خانم پرش گرفت 180 پریدم 4 بار بعد, فردا کل پام درد میکرد. 

چهارشنبه بهمون بستنی دادن مدرسه وانیلی بود خیلی بد مزه بود من ندوس بعد هم همین معلمه میگفت چرا دست نمیزنید خب به تو چه حوصله نداشتم دست بزنم به تو چه دلم نمیخواست تو بازی کثیفشون شرکت کنم 

سه شنبه طراحی بهمون اب مرکب یاد داد و کارامونو زدیم پایین تو راهرو و بعد هر چقدر بهش گفتیم نگفتی اب مرکب بیارید گفت نه دست, به یکی کردید ولی اخر یاد داد (نمیدونم گفتم یا مه ولی خیلی اعصابمو خورد کرده, بود میخاستم دوباره بگم) 

همین فعلا.

با ایدا دعوام شد سرم داد زد جلو همه مثل همیشه خفه خون گرفتم خیلی ناراحت شدم زنگ بعد اومد عذرخواهی کرد ولی جلو همه خیطم کرد. مهم نی. 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مشاوران املاک جعفریه مکتب اسلامی WMY 2000 ماکس مارک سایت دانلود پایان نامه Karina هنردیجیتال وگرافیک Gabriel بهترين و جديد ترين اخبار آريا تهران ناب زيست بزرگترين توليد کننده و تامين کننده تجهيزات آب و فاضلاب