آنابل دو رو دیدم نسبت به یکش ترسناک تر بود. یکش اصلا ترسناک نبود. بعد هم امروز روزه گرفتم این دومیشه. بعد هم دو سانتی متر در ثانیه رو دیدم که خیلی مزخرف بود و بعدش هم شهر اشباح رو دیدم شهر اشباح مثل قلعه متحرک هاول عالی بود. طراحی صحنش داستانش عاااالیه 

هر دو انیمه رو بعد از دیدن یک حس ازادی خیال پردازی و. به عادم دست میده:) یک حس سبک بودن. هر دو رم لادن معرفی کرده بود. 

خب راستش کاری رو نکردم و بگیریم کلا 4 ساعت هم نخوابیدم و تمام مدت بازی کردم :))) ام کیومرز بازی کردم و الان نفر 4 هستم :) به به :) یکی نی بگه خره خو اخه اخرین روز هفته؟ اگه میشد بازم بازی کنم اول میشدم.

دیگه امروز کاری نکردم. اها انیمه ناکجا اباد قسمت 12 دیدم نوشته بود قسمت اخر:// ولی مانگاش ادامه داشت فکر کنم میشه فصل دومش://

فکر کنم از پسب قبلم فهمیده باشید که نارتو رو ندیدم:/ اوکی؟ 

خب تعطیلاتع دیگه همش با فیلم میگذره یک هفته دیگه همش باید از رنگ بگم اینقدر تا بالا بیارم اصن لیست کارا رو میبینم (عقب مونده ها) گریم میگیره چه برسه اینکه تو این یک ماه و نیم چقدر دیگه به این لیست قراره اضافه شه :((

پ.ن: اخیرا چقدر کاتا زیاد شده اه هر جا میرم میگه گرفته شده:( خب تو که اسمت کتایونه کامل بنویس دیگه:( کتا برا چی مینویسی!! اسم منو میگیری:( البته من با دوتا ای هم نوشته میشه ولی ندوس اسمی که اسمی با دوتا ایه:(

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

My idea and Project Shelia بزرگان دین free pc game Sarah Nicole دستگاه سلفون دبستان دخترانه بنت الهدی جونقان نگین کویر