دیروز و امروز مثل خر فقط کار کردم البته بینش هم هی مافیا بازی کردم هر دور مافیا هم حداقل کم کم اگه زود نکشنم 20 دقیقه اس :/ خخخ

برای همین با اینکه 4 فصلو زدم ولی هرکدومشون نصفش و یک چی رو نزدم یکی پس زمینه یکی.

ولی ازا همه ی اینا پاییز رو بیشتر دوست دارم. فک نمیکردم اینقدر رنگای پاییز رو دوست داشته باشم. تابستون خیلی رومخمه با اینکه از همشون اسون تره از بهار که متنفرم چه رنگاش چه فصلش چه همه چی زمستون هم بیانبین چون زمستون همون سرده با این تفاوت که باید از خاکستری بیشتر استفاده کرد تا ترکیبات دیگه مثل سیاه و سفید و قهوه ای

زهرا اومد افطار خونمون. 

مامانم سفارششو تموم کرد گفتم برق چششو برعکس زدی بعد هیچی نفهمید زینب نگا کرد گفت عه عاره زهرا هم اومد نفهمید تا گفتم :// مامانم گفت بیخیال تو حساسی:/

واا:/ حساس چیه خب عین منگلا میشه کلا چشم خیلی مهمه ینی چی مهم نی:///  

هیچی دیگه کل این دوروز به مبانی و مافیا گذشت.

+اهنگ رو عوض کردم بخند اشوانه دوسش دالم  مخصوصا این یک تیکه که میگه برو زیر بارون نگاه به این و اون نکن و دستتو بگیر روبه روی اسمون بخند چشاتو ببند 

یا اون یک تیکه اولش که میگه اگه دلت گرفته اگه که ناامیدی اگه تو اوج سختی بازم ادامه میدی اگه دلشوره داری نمیخوابی انقدر که بیقراری نباید ناامید باشی چون تو خدارو داری

تازه امروز یک باد و طوفانی شد دوباره نگو البته مدت کوتاه بارون هم اومد

+ رفتم عکسمو بگیرم دیدم برعکسی رو شاسی چاپ کرده مرسی:/ بعد به جای عذرخواهی  اینا گفت خب باید تاکید میکردی این وری میخوای:// خب اصن گیریم خیلی عکس من یک جوری باشه تو وقتی خواستی نصب کنی دیدی نفهمیدی کدوم وری نباید ببینی عکسی که بهت دادم کدوم وریه؟ هر وری دلت خواست زدی://

هیچی دیگه شنبه میرم میگیرم.

باورم نمیشه که همه چی خوب داره پیش میره و همین جور پیش بره همه ی ژوژمانا رو خوب میدم فقط کمی طراحی که اونم خوب میدم بابا 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

اشنایی با قوانین بین المللی با پویا منصفی وکیل ایرانی در امریکای لاتین NimaGraphic ديجيکالا Zerihun PRIME خرید و فروش و رهن و اجاره Tasha Pat چهارسوی علم شرکت نودین رسا