ام نقاب رو شروع کردم چسب دیروز زدم و امروز رنگش کردم و بعد فردا طرح میکشم روش و سایه ها و. رو میزارم. بعد رفتم پایین با زینب بدمینتون بازی کنم دو ستو برد 25 23 :/// ایش 

بعد دیروز بعضی از علم مناظر رو کشیدم. اگه بدونید خیلی زورم میاد چیزی هم به ذهنم نمیرسه که کشیدن پرسپکتیو دو نقطه رو راحت کنه! میدونید اسونه ولی چون نقطه گریز بیرون کادره من حوصله ندارم هی ببینم درسته غلطه؟ تو اینستا دیدم دو چیز این ور اون ور گذاشته نفهمیدم چیه اهنربا گذاشتم  فایده نداشت اصن نمیشد کشید . 

درکل زورم میاد بکشم چون من قبلا از روی یکی کشیدم و خانم اونو امضا کرده چه نیازیه خودم بکشم؟

تا دو هم خواب بودم دیشب تا سه داشتم مینیون ها رو میدیدم وای که چقدر اینا باحالن:) فقط اونجاش که میاد دارشون بزنه میفته میخنده شروع میکنن بازی کردن عاااالی بودن مردم از خنده اونجا

انیمه ی ناکجا اباد هم نمیدونم چرا نه انیمش میاد نه مانگاش :// من رو هوام الان.

هر چی هم میخام ببینم هنوز در حال پخشه!!

نمیدونم واقعا انیمه چی ببینم هم تموم شده باشه هم زیاد نباشه:(( اخه 341 قسمت! چیه مگه جنگهههه!! اتک تایتان با اون عظمتش اینقدر قسمت نداشت که تو داری://

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

لینکدونی مشهد army world اشنایی با رشته عمران و کسب درآمد آن adabiat7 فانوس پر از خالی قانون یزد موضوعات عمومی پایگاه اطلاع رسانی هیأت محبان اهل بیت (ع) شهر برازجان دانشجو معلم