میخام داد بزنم خستمممممممممممممممممم این مداد رنگی لعنتی چرا تموم نمیشه چراااا؟ این خودکار چرا تموم نمیشه چراااااا؟ این سیاه قلم چرا تموم نمیشه چرااااااا؟؟ همشونم چهره اند دیگه من تا اخر سال  بالا میارم اول سال هی میگفتم خانم چهره خانم چهره:/

میخام خیال راحت بشینم فیلم ببینم بازی کنم کتاب بخونم و کارایی که دوست دارمو انجام بدم! من از گراااااافیک متنفرم با تمام وجودم از گرافیک و طراحی متننننننننننفرررررررررررررررررررم اه حیف که گرافیک از همشون بهتر بود خب سخت تر هم بود 

ولی خستتتتتتته شدم خدایا معلما هم رحم ندارن کل عید مشق داده بودند 

بخییال بسه غر زنی دیروز پریروز باز رفتم خونه ی بی بی کوثر اومده بود  دختر داییم. همین چند روز پیش گله کردم سارا رو بیشتر از کوثر دیدم که دیدم کلا من یک چی میگم زود میشه! من *** خدایا ولی در این مورد دمت گرم هر وقت نگران بودم زود برگردندوی بم از چپ و راست بالا پایین هی بم میرسونی من خرم که باز نگرانم و نمیرم انقلاب خداجون بازم همینجوری از در و دیوار برسون مرسی نیاز دارم واقعا :) به همه برسون مخصوصا به بابا ها 

دیروز هم با بی بی رفتند پارک چی بود اسمش! شهر فک کنم؟ پارک شهر! من نرفتم نشستم مداد رنگی این چهره ی زشت پیر خرفت رو کشیدم :/

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

شرکت سه سوت وب Jezebel فرمالین جمع حامیان محمدباقر قالیباف ghofl va kelid آسمان ابري عشق وغرور کمپ کاراوان گردشگری MDF آریا سریر معرفت