نمیتونم بخوابم. هم حس خوبی دارم هم حس بد. حس خوبه رو نگم چون هر وقت گقتم نشده! واااااای قلبم داره میاد تو دهنم! با تمام وجودم حس میکنم که میشه!

حس بدم برای اینه که حس میکنم باز گند زدم. شایدم دیگه خیلی دلم براش تنگه! شایدم دلم میخاد با لادن بحرفم! یک عالمه چیز میز جمع کردم! هر دفه خواستم برم تو وبش نظر بزارم گفتم نه! جمع کن وقتی خواستی زنگ بزنی دو کلمه حرف داشته باشی. ولی مهم نی. چون با اینکه نظر ندادم باز یادم نمیاد چی میخاستم بهش بگم و اینقدر سر شوق اومده بودم!

شایدم ترکیبی. کاش نمیرفتم جواب نظرمو نمیدیدم. 

.نصفش سانسور شد. هیچ وقت نخواستم در مورد این موضوع هر کسی با خبر باشه. البته به صدیقه گفتم ولی مطمئنم یادش نی! هر چند چند بار هم این موضوع رو براش ثابت کردم. لادنم که میدونه چون خودش اهل این حرفاس.

در کل الان به شدت حالمو گرفته. دلم میخاد وبلاگ رو هم ببندم فردا راحت کارمو بکنم. مهم نی بمیرم یا نه مهم اینه که انجامش داده باشم و یک روز و فقط یک روز هم شده بگیرم تخت بخوابم! واقعا بخوابما! بدون درگیری ذهنی درسی ی مبانی گلکاری یا هر کوفت و زهرماری که به مدرسه و خونه ربط داره. 

واقعا خستم هزار بار این جمله رو قبل این کار گفتم.

الان دیگه بگن یک هفته هم ازادی هر گهی دلت خواست هرر گهی ها! (بدون در نظر گرفتن قوانین کشور منزل مدرسه محیط کار, شرع, عرف, اخلاق مخلاق و هر کصشر دیگه) بخوری هم نمیخام دیگه نمیخام! حتی بگن تا اخر عمر!

زده شدم شدید. فقط میخام یک روز قبل شروع بی وقفه کار برای ژوژمان پدر درار مبانی یک روز حداقل بخوابم.

خواسته ی زیادیه؟

دیگه هم اصلا به هیچ احد و ناسی نظر نمیدم هییییییییچ کس :( فردا هم قبل از مدرسه وبلاگو میبندم. اگه زنده موندم شنبه بازش میکنم.

+دلتون بسوزه فردا 10 میرم مدرسه عه عه:)

++ مامانم هی گیر داده نتیجه تستتو برام بفرست هیچی نفهمیدم وقتی خوندی:// نمیخام براش بفرستم خو://

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

هنر جدید Matt املاک مارکتینگ شمال- -کلینیک کسب و کار ستار محمدی - آموزشهای دیجیتال مارکتینگ طراحی سایت تهران / سئو سایت Jahansazpolymer موج دریا Denise درسنامه Kim